BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 15218222

nr 1521 8222

Bordslampa

1960-tal, trä. Höjd: 55 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 februari 2023
kl 18:44:21

13/2 18:39:21 1      Vinnande bud
13/2 18:39:44 1      justering av budtak